Sizi Arayalım
KGS-0301 SAFRANBOLU GÜNÜBİRLİK
Yazdır
08.03.2020
İSTANBUL-SAFRANBOLU
08.03.2020
SAFRANBOLU-ISTANBUL
OTELLER:
Fiyatlar
KİŞİ BAŞI: 199 ₺

01:00              İstanbul’dan hareket

07:30               Safranbolu' da yöresel serpme sabah kahvaltısı,

09:00               Arasta Çarşısı, Kaymakam Evi,Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı,Yemeniciler Arastası,  Cinci Hanı , Köprü camii, Güneş saati, İzzet Mehmet Paşa camii,

12:30              Safranbolu' da Öğlen Yemeği (sebzeli erişte çorbası, güveç,safranlı pilav, 2 ad yaprak  sarma,su böreği, salata, Safranlı zerde Tatlısı)

14:00              Yörükköyü Gezisi, Çamaşırhane, Siphaioğlu Konakları

15:30              Cam Teras’ın Gezilmesi

17:00              İstanbula Hareket 

19.30              Bolu'da Akşam Yemeği 

23.00              İstanbul'a Varış 

TUR ÜCRETİNE DAHİL HİZMETLERİMİZ

- Ulaşım : Travego - Tourismo - Fortuna

- Sabah Kahvaltısı 

- Öğle Yemeği 

- Rehberlik hizmetleri

- Otobüs içindeki sıcak-soğuk ikramlar 

- Müze Kart ve Müze ören yeri girişleri

- 1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

- Kişisel harcamalar

- Yemeklerde alınan extra içecekler

Not:

1-  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında turu 5 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BESTUR’ da saklıdır.

2- Tur ücretinin tamamı ödendiği takdirde kesin rezervasyon yapılacaktır.

3- Hareket noktaları belirtilen yerlerden kalkacak ve dönüşte belirtilen noktalarda bırakılacaktır.

4- Fiyatlarımıza K.D.V dâhildir. 

5- 0-6 yaş çocuk otobüste extra koltuk 150 TL

6- Fiyatlarımızın taksitleri yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar dâhilinde geçerli olup diğer kartlara sadece tek çekim uygulanmaktadır.

7- Koltuk oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır.

8-Tur tarihinden 5 gün öncesinden iptal edilen rezervasyonlarda ücretin  %30 kesilir.

9-Tur programımız 4077 no'lu tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Toplam 2 sayfadan oluşmaktadır, ayrı ayrı düşünülemez

10-Kültür turlarının dinamiğinden dolayı BESTUR gezinin gidişatında ve programında genel yapıyı ve amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Yaralanma, hastalık, mekanik arızalar, resmi izinler, hava koşulları ve önceden kestirilemeyen durumlarda tur rehberi tur programında her türlü değişikliği yapabilir.

11-DİKKAT: 1618 no’lu yasa: içinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi seyahat acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acentalar olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin TURSAB üyesi acentalar ile yapıldığına emin olur. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

  12-Kültür turlarının dinamiğinden dolayı BESTUR gezinin gidişatında ve programında genel yapıyı ve    amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Yaralanma, hastalık, mekanik     arızalar, resmi izinler, hava koşulları ve önceden kestirilemeyecek durumlarda tur rehberi tur   programında her türlü değişikliği yapabilir.

13-DİKKAT:1618 no’lu yasa içinde ulaştırma, konaklama, rehberlik ve yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi seyehat acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar ve özel kurumlar,acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez.Lütfen gezinin TURSAB üyesi acentalar ile yapıldığına emin olun. Hukuk devleti vatandaşlarının duyarlılığı ile işler.