Sizi Arayalım
DUBAİ TURU 3 GECE 4 GÜN
Yazdır
04.04.2020
İSTANBUL-DUBAİ
07.04.2020
DUBAİ-İSTANBUL
OTELLER:
Fiyatlar
İki veya Üç Kişilik Odada Kişi Başı: 900 $

1.GÜN

İSTANBUL-DUBAİ

 • Bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Dubai’ye hareket. Dubai  havalimanına varış. Havaalanında bekleyen yerel rehberimiz tarafından karşılanma
 • Sabah kahvaltısı ardından şehir turu
 • Emirates Towers,
 • Burj Al Arab
 • Jumeirah Plajında
 • Seberst zaman,
 • Jumeirah Camii,
 • Sheikh Palace,
 • Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşısında alışveriş için serbest zaman.
 • otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme.
 • Dhow Cruise akşam yemekli tekne turumuz için otelden hareket.
 • Teknemize yerleşme açık büfe akşam yemeği.
 • Yemekten sonra otelimize dönüş ve konaklama.

HİLTON GARDEN INN 4* veya NOVOTEL 4*

2.GÜN

DUBAI

 • Otelimizde Sabah kahvaltısı 
 • Ciplere yerleşme. Dubai Çölü Safari
 • Bedevi Çadırında Açık büfe yemek,
 • Bedevi gösterileri
 • Otelimizde konaklama. 

HİLTON GARDEN INN 4* veya NOVOTEL 4*

3.GÜN

DUBAI-ABU DHABI

 • Otelimizde sabah kahvaltısı ardından Abu Dhabi’ye hareket.
 • Yas adasında serbest zaman
 • Yas Mall da alışveriş de veya dünyanın en büyük eğlence temalı parkı Ferrari Wold de (Giriş ücreti misafire aittir 80$) geçirebilirler.
 • Hurma pazarı 
 • Alışveriş için serbest zaman
 • Abu Dhabi emirliği g
 • Beyaz Kale,
 • Sheikh Zayed Cami’sini ziyaret
 • Serbest zaman
 • Dubai’ye dönüş,
 • Dubai Mall Alışveriş merkezine varış. Dubai Mall Dünya’nın en büyük alışveriş merkezidir ve içinde yaklaşık 1400 mağaza bulmaktadır.
 • Fountain Ballet Show
 • Otelimizde konaklama. 

HİLTON GARDEN INN 4* veya NOVOTEL 4*

4.GÜN

DUBAI-İSTANBUL

 • Otelimizde sabah kahvaltısı
 • Miracle Garden Dubai’yi ziyaret
 • Emirates Mall
 • Alışveriş için serbest zaman.
 • Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından  İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
    İstanbul-Dubai-İstanbul gidiş dönüş ekonomik sınıf uçak bileti
    4* otellerde 3 gece konaklama
    Otelde Alınan sabah kahvaltıları
    Akşam yemekleri 2 Adet (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir)
    1 Adet Öğle Yemeği
    Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
    Profesyonel Türkçe Rehberlik
    Miracle Garden Turu ve Giriş Ücreti
    Jeep Safari Turu
    Altıncılar Baharatçılar Çarşısı Turu
    Abu Dhabi Turu
    Su ve Işık Gösterisi Turu
    Dhow Cruise Yemekli Tekne Turu
    Tourism Dirhem Vergisi    
    
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
    Şahsi harcamalar
    Öğle yemekleri
    Otel ekstraları
    Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
    Programda belirtilmeyen tur ve transferler
    Yemeklerde ve molalarda alınacak içecekler 
    Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen tüm harcamalar
    Burc Khalifa Seyir Terası (At The Top) Çıkış Bedeli (60 $)
    Vize Ücreti 100 $ (3 günde alınabilmektedir.)

 

 

Çok Önemli Notlar;
1 - Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 - Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür. 
3 - Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 - Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 - Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 - Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 - Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami yada mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir. 
8 - Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır. 
9 -  Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.)
10 - Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 - Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.

12 - 18 Yaş altı bayan misafirlerimizin anne veya babasının refakatiyle Dubai’ye giriş yapabilirler. 

 

Mutlaka Okuyunuz

Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

 

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Gezimiz, minimum 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir.

 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

 

Vize ile ilgili önemli notlar;

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. 3 İş gününde alınabilmektedir. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport renkli taranmış fotokopisi ve 2 adet resim ile acentamızdan vizenizi temin edebilirsiniz. Pasaport geçerlilik süresini kontrol etmek misafirlerimizin sorumluluğundadır. Pasaport süresi bitmiş veya 6 aydan az kalmış yolcularımızın tura katılamaması veya ülkeye giriş yapamaması durumunda acentamız sorumlu tutulamaz. 

 

Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 

Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur.Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 

İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.