Sizi Arayalım
Bu sayfayı yazdır

Lüks Umre Turları


Lüks Umre Turları

Umre’de Amaç İbadete daha fazla odaklanıp diğer gündelik işlerden uzaklaşmaktır.

İnsanlar genelde uzun süreli gitmeyi arzu ederler. Fakat uzun süreli olması ziyaretten çok aslında önemli olan verimli ibadet süresi geçirmektir. Her insan hiç bilmediğiniz daha önce gitmediğiniz bir ülkede konaklayacağı otelin temizliğine Önem gösterir. Gün içinde yoğun bir ibadetten sonra herkes otele geldiğinde temiz bir banyo , mis kokan çarşaf ve rahat bir yatak arzu eder. Ve bu size hem psikolojik olarak hem de fiziki olarak bir sonraki güne güzel dinamik bir başlangıç yapmanızı sağlar.

Burada odak noktası otelin lüks olması değil otelin temizliği ve konforudur. Her İyi Şeyin aynı oradan bir bedeli olmaktadır. Dini Turları diğer turlarla kıyaslamamak lazım. Sonuçta Umre Turları dinimiz gereği Allah için yapılan bir  ibadettir.

Yakın otellerin avantajı nelerdir ?

Öncelikle yakın otellerde Servisle ulaşım gibi eziyet yok. Servis dolu mu boş mu? Kabe’ye trafik var mı? Acaba Namaza yetişebilir miyim? Servisin dolmasını bekle. Servisler yeni mi? 

Yoğun ibadet ettiniz ve yoruldunuz uyuyakaldınız. Sorun yok. Bizim tercih ettiğimiz otellerde Ezan Okunurken Bile Odadan çıksanız çok rahat namaza yetişirsiniz. Gece genelde Kabe boş olur. Tavaf için harika zaman.5 Yıldızlı Otelinizden Çıktınız 2 Dakikada Kabe’desiniz.

Umrede Yemek Sorunu?

Yurtdışına çıkıldığında herkesin en çok düşündüğü şeylerden biride acaba bizim damak tadımıza uygun yemekler var mıdır? Aç kalır mıyım?

Biz oraya ibadete gidiyoruz yemek önemli değil demeyin. Doğru ve yeterli beslenmezseniz birçok bağırsak rahatsızlığı (ishal, kabızlık vs.), mide rahatsızlığı ( yanma, ağrı vs.) ve yorgunluk gibi hastalıklar geçirebilirsiniz. Bu rahatsızlıklar ibadetinizi çok ciddi şekilde olumsuz etkileyebilir. Çok Baharatlı yiyecekler, kalitesiz yiyecekler...

Bizim Tercih ettiğimiz 5 yıldızlı otellerde çıkan yemeklerim Türk damak tadına uygun olması önceliğimiz olduğu için, Açık büfe Dilediğiniz yemeği gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Etiketler: